Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSTRUIRE PUNTE PIETONALA PUNCT BUTNER, STR.PENSIUNILOR,COMUNA AGAPIA , JUDETUL NEAMT

Număr anunț
DA41019763
Autoritate contractantă
COMUNA AGAPIA (CUI 2614112)
Furnizor / câștigător
CONSALDA RADIC SRL (CUI 36787070)
Cod CPV
45233261-6 · Lucrari de constructii de supratraversari pentru pietoni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
493.444,59 RON
Valoare atribuită
493.444,59 RON
Data publicării
19.08.2026 14:45
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

493.444,59 RON

din 493.444,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.