Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ZALDIAR COMPR. FIL.37.5mg/325mg X 20 - CLORHIDRAT DE TRAMADOLUM + PARACETAMOL
- Număr anunț
- DA41011002
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274,20 RON
- Valoare finală
- 274,20 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:44
- Data finalizării
- 20.08.2026 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.