Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONARE NR. DE INREG. DIN JUD. HARGHITA PENTRU TRACTOARE SI CARUTE CARE NECESITA DOUA PLACUTE
- Număr anunț
- DA41022204
- Autoritate contractantă
- COMUNA DEALU (CUI 4367930)
- Furnizor / câștigător
- GABOR ELEMER INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 20978553)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.040 RON
- Valoare atribuită
- 2.040 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:30
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.040 RON
din 2.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro