Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale pentru ateliere ocupationale

Număr anunț
DA41014975
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
Furnizor / câștigător
ZAPRO MARKET SRL (CUI 34353210)
Cod CPV
37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.332 RON
Valoare atribuită
10.332 RON
Data publicării
19.08.2026 10:16
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.332 RON

din 10.332 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.