Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun negru birou stofa ergonomic rezistent 150 kg
- Număr anunț
- DA41022756
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
- Furnizor / câștigător
- MOBPLAYERS BUSINESS SRL (CUI RO34030405)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.500 RON
- Valoare atribuită
- 10.500 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:02
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.500 RON
din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro