Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță in achizitii publice - procedura simplificata

Număr anunț
DA41023522
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
H & H EURO ACHIZIŢII PUBLICE S.R.L. (CUI 46818785)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
20.08.2026 10:46
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.