Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO IP

Număr anunț
DA41022629
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII CIUREA (CUI 17169323)
Furnizor / câștigător
MAI NET SRL (CUI RO14116685)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.863,64 RON
Valoare atribuită
3.863,64 RON
Data publicării
20.08.2026 09:55
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.863,64 RON

din 3.863,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.