În desfășurare
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru „ REABILITAREA / MODERNIZAREA GRADINITEI NR. 7 HUȘI ”
- Număr anunț
- SCN1178951
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL HUSI (CUI 3602736)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.418.359,84 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:37
- Termen limită
- 25.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278681
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini rev.pdf.p7s
- formulare rev.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278681.pdf
- Model contract.docx.p7s
- PTH 1 Gradinita 7.pdf.p7s
- PTH 2 Gradinita 7.pdf.p7s
- PTH 3 Gradinita 7.pdf.p7s
- PTH 4 Gradinita 7_V2.pdf.p7s
- PTH 5 Gradinita 7_V2.pdf.p7s
- PTH 6 Gradinita 7.pdf.p7s
- PTH 7 Gradinita 7.pdf.p7s
- PTH 8 Gradinita 7.pdf.p7s
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
02.09.2026 13:57Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178951.pdf
-
01.09.2026 15:44Clarificare din oficiuClarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (25.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.418.359,84 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.