Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinfecție și dezinsecție la sediul Consiliului Județean Giurgiu

Număr anunț
DA41017057
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
FITO AGRO PEST S.R.L. (CUI 50945779)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.995,75 RON
Valoare atribuită
7.995,75 RON
Data publicării
19.08.2026 12:11
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.995,75 RON

din 7.995,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.