Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere retea stradala in sat Band

Număr anunț
DA41018567
Autoritate contractantă
Comuna Band (CUI 4323470)
Furnizor / câștigător
STONEFIT SRL (CUI RO25334405)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898.496,52 RON
Valoare atribuită
898.496,52 RON
Data publicării
19.08.2026 13:37
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898.496,52 RON

din 898.496,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.