Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE

Număr anunț
DA41025821
Autoritate contractantă
Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
Furnizor / câștigător
EDULEVEL TR S.R.L. (CUI RO32021257)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.692,57 RON
Valoare atribuită
3.692,57 RON
Data publicării
20.08.2026 13:01
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.692,57 RON

din 3.692,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.