Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lapte UHT 3,5 % grăsime (1 L)

Număr anunț
DA41025445
Autoritate contractantă
Ministerul Apărării - Unitatea Militară 02502 (CUI 4364586)
Furnizor / câștigător
NISARA IMPEX SRL (CUI RO8566375)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.938,80 RON
Valoare atribuită
6.938,80 RON
Data publicării
20.08.2026 12:35
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.938,80 RON

din 6.938,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.