Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONARE JALUZELE VERTICALE
- Număr anunț
- DA41024719
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino (CUI 4469329)
- Furnizor / câștigător
- STAFF EXCEPT NEW S.R.L. (CUI 50454445)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.246 RON
- Valoare atribuită
- 8.246 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:51
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.246 RON
din 8.246 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro