Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apă minerală

Număr anunț
DA41024136
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BOTOSANI (CUI 18418945)
Furnizor / câștigător
OVISIM IMPEX S.R.L. (CUI RO6481450)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,32 RON
Valoare atribuită
61,32 RON
Data publicării
20.08.2026 11:19
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,32 RON

din 61,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.