Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Apa minerala carbogazoasa DSP3
- Număr anunț
- DA41012681
- Autoritate contractantă
- Serviciul public pentru administrarea pietelor, oborului si cimitirelor aflate in proprietatea municipiului Botosani (CUI 43330711)
- Furnizor / câștigător
- OVISIM IMPEX S.R.L. (CUI RO6481450)
- Cod CPV
- 15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 609,12 RON
- Valoare finală
- 609,12 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 15:45
- Data finalizării
- 20.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.