Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet peste 137

Număr anunț
DA41009209
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 137 (CUI 27981947)
Furnizor / câștigător
HOLDA COM SRL (CUI 4417745)
Cod CPV
15241700-6 · Batoane de peste file (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654,37 RON
Valoare finală
654,37 RON
Data publicării
18.08.2026 12:03
Data finalizării
20.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.