Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Alimente 12 B
- Număr anunț
- DA41002513
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
- Furnizor / câștigător
- PALAS COM SRL (CUI RO6668000)
- Cod CPV
- 15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,79 RON
- Valoare finală
- 270,79 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 12:56
- Data finalizării
- 20.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.