Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Protector ethernet Planet ELA-100, impotriva supratensiunii
- Număr anunț
- DA41001447
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31711500-8 · Piese pentru asamblari electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.389 RON
- Valoare atribuită
- 1.389 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:45
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.389 RON
din 1.389 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro