Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii intretinere auto
- Număr anunț
- DA41023931
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE IASI (U.M. 0972) (CUI 24824573)
- Furnizor / câștigător
- PRO WHEELS S.R.L. (CUI RO48107193)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 957,48 RON
- Valoare atribuită
- 957,48 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:09
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
957,48 RON
din 957,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro