Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uniforma medicala personalizata

Număr anunț
DA41001624
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
AGILE CONSULTING & SERVICES SRL (CUI RO31629443)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.735,20 RON
Valoare atribuită
31.735,20 RON
Data publicării
17.08.2026 11:57
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.735,20 RON

din 31.735,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.