Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 852

Număr anunț
DA41025663
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MURFATLAR (CUI 28052174)
Furnizor / câștigător
MAX SRL (CUI 3697680)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.193,64 RON
Valoare atribuită
2.193,64 RON
Data publicării
20.08.2026 12:50
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.193,64 RON

din 2.193,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.