Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etichete adezive 50 x 30 mm termice, miez 40 mm core interior, 1500 et/rola
- Număr anunț
- DA41025230
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- EUROIMPACT S.R.L. (CUI RO14931750)
- Cod CPV
- 30199760-5 · Etichete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,50 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 12:22
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 16:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.444,50 RON
din 1.444,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro