Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de interconectare si servicii asociate interconectarii cu platforma ghiseul.ro

Număr anunț
DA41026025
Autoritate contractantă
Comuna Movila (CUI 4365344)
Furnizor / câștigător
AMT CONSULTING S.R.L. (CUI 17378150)
Cod CPV
72212211-1 · Servicii de dezvoltare de software de interconectare de platforme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
20.08.2026 13:16
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.