Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament PM

Număr anunț
DA41025064
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
TEHNOSAFE PROTECT S.R.L. (CUI RO52480548)
Cod CPV
18221100-5 · Pelerine impermeabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,50 RON
Valoare atribuită
164,50 RON
Data publicării
20.08.2026 12:11
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,50 RON

din 164,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.