Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru alte vehicule

Număr anunț
DA41024876
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PUBLIC AL COMUNEI MOFTIN (CUI 36826535)
Furnizor / câștigător
ANDY SRL (CUI 4247055)
Cod CPV
34224200-5 · Piese pentru alte vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.361,98 RON
Valoare atribuită
1.361,98 RON
Data publicării
20.08.2026 12:00
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.361,98 RON

din 1.361,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.