Ofertă refuzată Cumpărare directă

Catalog de grupa (pentru educatie fizica si sport)

Număr anunț
DA41024158
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR 2 (CUI 4992971)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
809,20 RON
Valoare finală
809,20 RON
Data publicării
20.08.2026 11:20
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.