Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tipizate scolare
- Număr anunț
- DA41023779
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION PILAT (CUI 29487940)
- Furnizor / câștigător
- FISTEM GRUP SRL (CUI 23182700)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.720,20 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:01
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.720,20 RON
din 1.720,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro