Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale pentru biblioteca ( stickere perete)
- Număr anunț
- DA41023717
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC POGOANELE (CUI 4088170)
- Furnizor / câștigător
- RAMY TRADE 2017 SRL (CUI RO37474798)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413,22 RON
- Valoare atribuită
- 413,22 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:57
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
413,22 RON
din 413,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro