Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie serviciu diagnoză
- Număr anunț
- DA41021471
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01710 (CUI 5033661)
- Furnizor / câștigător
- ROL CAR SRL (CUI RO17126128)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:38
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro