Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie conform anunt ADV1543559

Număr anunț
DA41021364
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
MONTGISARD S.R.L. (CUI RO48060406)
Cod CPV
44812220-3 · Vopsele de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,85 RON
Valoare atribuită
599,85 RON
Data publicării
20.08.2026 08:27
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,85 RON

din 599,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.