Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Regenerare urbană a spatiilor verzi si a zonei pietonale din orasul Sulina, judetul Tulcea
- Număr anunț
- DA41009853
- Autoritate contractantă
- ORASUL SULINA (CUI 4321410)
- Furnizor / câștigător
- ARHITECT MARIAN LAZĂR SRL (CUI 36000923)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.000 RON
- Valoare atribuită
- 170.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 12:38
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170.000 RON
din 170.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro