Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DEZINFECTANTI

Număr anunț
DA41025430
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI - PRAHOVA (CUI 16616504)
Furnizor / câștigător
ALVIMED LOGISTIC S.R.L. (CUI 46270363)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.889,80 RON
Valoare atribuită
3.889,80 RON
Data publicării
20.08.2026 12:34
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.889,80 RON

din 3.889,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.