Ofertă acceptată Cumpărare directă

directa

Număr anunț
DA41024629
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA "TRAIAN LALESCU" HUNEDOARA (CUI 9762892)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.777,30 RON
Valoare atribuită
5.777,30 RON
Data publicării
20.08.2026 11:45
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.777,30 RON

din 5.777,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.