Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier-lucrari subdomenii instalatii electrice si instalatii gaze-ADV1541185

Număr anunț
DA41023754
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
CORBY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46863336)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.800 RON
Valoare atribuită
35.800 RON
Data publicării
20.08.2026 10:59
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.800 RON

din 35.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.