Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Loctite 5900 Silicon industrial flexibil, 300 ml
- Număr anunț
- DA41023079
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- ASPAD COM SRL (CUI 12863889)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 779,35 RON
- Valoare atribuită
- 779,35 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:20
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
779,35 RON
din 779,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro