Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casete radiologice Primax Aluminiu

Număr anunț
DA41022315
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
Furnizor / câștigător
PRODENTA S.R.L. (CUI RO10465488)
Cod CPV
33124210-0 · Echipamente de radiodiagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.024,79 RON
Valoare atribuită
2.024,79 RON
Data publicării
20.08.2026 09:36
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.024,79 RON

din 2.024,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.