Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Switch 24 de porturi

Număr anunț
DA41004402
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ATU TECH SRL (CUI RO29104875)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.271,89 RON
Valoare atribuită
1.271,89 RON
Data publicării
17.08.2026 15:02
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.271,89 RON

din 1.271,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.