Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE PRODUSE
- Număr anunț
- DA41027199
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IOAN VLADUTIU LUDUS (CUI 4577991)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 804,05 RON
- Valoare atribuită
- 804,05 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:32
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
804,05 RON
din 804,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro