Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese auto
- Număr anunț
- DA41027076
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "TIMOTEI CIPARIU" BLAJ (CUI 4613776)
- Furnizor / câștigător
- NELDOR METAL DESIGN S.R.L. (CUI RO45464728)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.444,63 RON
- Valoare atribuită
- 2.444,63 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 14:23
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.444,63 RON
din 2.444,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro