Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD (Solid State Drive) Kingston NV3 500 GB (500GB) NVMe M.2 2280 PCIe Gen4 x 4 (SNV3S/500G)

Număr anunț
DA41026857
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.399,15 RON
Valoare atribuită
2.399,15 RON
Data publicării
20.08.2026 14:09
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.399,15 RON

din 2.399,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.