Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese schimb

Număr anunț
DA41026704
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
MIGAL PIN INTERPROD SRL (CUI RO13808009)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,13 RON
Valoare atribuită
504,13 RON
Data publicării
20.08.2026 13:59
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,13 RON

din 504,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.