Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SPALARI AUTO EXT+INT

Număr anunț
DA41026281
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov (CUI 12373445)
Furnizor / câștigător
ROXALDO ENTERTAINMENT SRL (CUI 23421670)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
20.08.2026 13:32
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.