Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Senzori, convertizoare/Senzor de presiune 2000.40.105
- Număr anunț
- DA41023345
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI RO1443170)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROBLUE SRL (CUI RO16145423)
- Cod CPV
- 30237475-9 · Senzori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541 RON
- Valoare atribuită
- 541 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:36
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541 RON
din 541 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro