Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUREA TRANSMISIE PENTRU UTV SVSU
- Număr anunț
- DA41022144
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBRENI (CUI 2613028)
- Furnizor / câștigător
- MERCH SERVICES SRL (CUI RO29738503)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare atribuită
- 850 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:27
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
850 RON
din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro