Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lucrari reparații renovare

Număr anunț
DA41011445
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TUDOR ARGHEZI NAVODARI (CUI 28052581)
Furnizor / câștigător
DIM CLASS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40425493)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.973 RON
Valoare atribuită
29.973 RON
Data publicării
18.08.2026 14:14
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.973 RON

din 29.973 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.