Ofertă acceptată Cumpărare directă

Platforma Transport Persoane cu Dizabilitati

Număr anunț
DA41009237
Autoritate contractantă
ORASUL SULINA (CUI 4321410)
Furnizor / câștigător
URBANLIFTGROUP S.R.L. (CUI RO48582655)
Cod CPV
45313000-4 · Lucrari de instalare de ascensoare si de scari rulante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.857,21 RON
Valoare atribuită
102.857,21 RON
Data publicării
18.08.2026 12:05
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.857,21 RON

din 102.857,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.