Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator statie radio Sepura STP8X
- Număr anunț
- DA41026645
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA INTERNET CABLU S.R.L. (CUI RO43269771)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196 RON
- Valoare atribuită
- 1.196 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:56
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.196 RON
din 1.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro