Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cresterea eficientei energetice a infrastructurii de iluminat public stradal Com. Bistrita Bargaului

Număr anunț
DA41026623
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Furnizor / câștigător
ELECTROTRUST SRL (CUI RO17791368)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759.546,80 RON
Valoare atribuită
759.546,80 RON
Data publicării
20.08.2026 13:54
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759.546,80 RON

din 759.546,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.