Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de curatenie
- Număr anunț
- DA41026363
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Viteazul (CUI 4404354)
- Furnizor / câștigător
- PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.256,72 RON
- Valoare atribuită
- 5.256,72 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:37
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.256,72 RON
din 5.256,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro