Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFFICE 365 A3 (EDUCATION FACULTY PRICING) 1AN reinoire

Număr anunț
DA41025621
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA " ION BANCILA (CUI 15722337)
Furnizor / câștigător
COSMIC IMPEX SRL (CUI RO3103809)
Cod CPV
48310000-4 · Pachete software pentru creare de documente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,20 RON
Valoare atribuită
475,20 RON
Data publicării
20.08.2026 12:47
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,20 RON

din 475,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.